•  


        Meno: Pozícia: E-mail: Tel.: Mob.:

        Mgr. Daniela Zimová

        hlavný majster pre EP Lomnička

         

        učiteľ špecialista -

        triedny učiteľ II. PRZ

        daniela.zimova@ssjsl.sk 052/43 912 02 +421 910 979 139

        Bc. Helena Boďová majster odbornej výchovy - odbory poľnohospodár - služby, praktická žena helena.bodova@ssjsl.sk 052/43 912 02

        učiteľ špecialista -                                   triedny učiteľ I. PRZ


        Mgr. Milan Ondrej

        majster odbornej výchovy - poľbnohospodár - služby

        učiteľ špecialista -                              triedny učiteľ III. MUP

        milan.ondrej@ssjsl.sk 052/43 912 02

        Mgr. Milan Reľovský

        majster odbornej výchovy - odbory    lesná výroba,

        učiteľ špecialista -                              triedny učiteľ II.SLV                     

        milan.relovsky@ssjsl.sk 052/43 912 02

        Bc. Anna Kseňáková

        majster odbornej výchovy - odbory poľnohospodár - služby, praktická žena

         

        anna.ksenakova@ssjsl.sk 052/43 912 02

        Ing. Daniel Koterba

        učiteľ odborných predmetov

        učiteľ špecialista                         

        daniel.koterba@ssjsl.sk 052/43 912 02

        Ing. Ján Bittner

        majster odbornej výchovy - odbor  lesná výroba

        jan.bittner@ssjsl.sk 052/43 912 02

        Ing. Peter Duchnický učiteľ všeobecno-vzdelávacích predmetov peter.duchnicky@ssjsl.sk 052/43 912 02

        Mgr. Martin Hains

        majster odbornej výchovy - odbor    stavebná výroba 

        učiteľ špecialista -                            triedny učiteľ I. SLV

        martin.hains@ssjsl.sk 052/43 912 02

        Bc. Ján Dzedzina majster odbornej výchovy - odbor murár jan.dzedzina@ssjsl.sk 052/43 912 02

        PaedDr. Peter Žoldák

        učiteľ odborných predmetov

        učiteľ špecialista -                            triedny učiteľ II.MUP

        vedúci predmetovej komisie

        peter.zoldak@ssjsl.sk 052/43 912 02

        Ján Birošík

        majster odbornej výchovy -odbor  lesná výroba

        jan.birosik@ssjsl.sk 052/43 912 02

        Štefan Dziak majster odbornej výchovy - odbor murár stefan.dziak@ssjsl.sk 052/43 912 02

        Ing. Eva Vandžurová 

        učiteľ odborných predmetov

        triedny učiteľ I.MUP

        eva.vandzurova@ssjsl.sk 052/43 912 02

        Mgr. Andrea Stašenková

        asistent učiteľa

        andrea.stasenkova@ssjsl.sk 052/43 912 02

         

    • Kontakty

      • Spojená škola, Jarmočná 108, Stará Ľubovňa
      • sekretariat@ssjsl.sk
      • martin.petija@ssjsl.sk
      • 052 71 643 11
      • Jarmočná 108 064 01 Stará Ľubovňa
      • 53 265 301
      • 2121317979
      • Mgr. Ján Bondra - poverený riadením školy 052/71 643 14 +421 948 838 422 jan.bondra@ssjsl.sk
      • Mgr. MIlan Hric 052/71 643 15 +421 911 864 152 jan.bondra@ssjsl.sk
      • Ing. Mgr. Miroslav Knap 052/71 643 18 +421 910 938 706 miroslav.knap@ssjsl.sk
      • Mgr. Anna Štucková 052/71 643 19 +421 911 913 355 anna.stuckova@ssjsl.sk
      • ziackaskolskarada@ssjsl.sk
    • Prihlásenie